Kominki

Poniższa galeria zawiera kominki, które wykonaliśmy według wizji i upodobań naszych Klientów. Część została zaprojektowana od podstaw, inne natomiast były efektem wspólnej pracy nad projektem (wizualizacją 3D) oraz połączeniem oczekiwań i możliwości.

Jeśli nie macie Państwo jeszcze koncepcji jak można zabudować wkład kominkowy, nasze realizacje mogą się okazać źródłem inspiracji. Wykonujemy zabudowy w Szczecinie oraz całym województwie zachodniopomorskim. Ze względu na bliskość granicy, montujemy kominki także na terenie Niemiec.

Chcemy, aby oferowane Państwu kominki były bezpieczne, a jednocześnie funkcjonalne i piękne, dlatego od samego początku, możecie liczyć na naszą pomoc - zarówno w kwestiach technicznych, jak i projektowych. Zapewniamy kompleksową obsługę, wspierając Państwa na każdym etapie współpracy i służąc swoją wiedzą oraz doświadczeniem.

Chętnie doradzimy, jaki wybrać wkład i jak dopasować go do wielkości pomieszczenia, na co zwrócić uwagę jeśli chodzi o jego ustawienie, o czym pamiętać przy wyborze w szczególnych sytuacjach: gdy np. w domu jest rekuperacja. Nasze kominki budujemy w oparciu o sprawdzone wkłady grzewcze uznanych producentów tj. Spartherm, MCZ, Dovre, Arysto.

W poniższych galeriach wkładów grzewczych znajdziecie Państwo modele nowoczesne, klasyczne, jedno-dwu, a nawet trzy szybowe, otwierane na bok i do góry przez podnoszenie. Dzięki tak dużej różnorodności rozwiązań, jesteśmy w stanie dopasować rozwiązanie do każdych potrzeb Klienta i w stu procentach spełnić jego oczekiwania – zarówno pod względem estetyki, jak też parametrów. Zachęcamy do przejrzenia poszczególnych producentów.


Odwiedź nasz salon znajdujący się przy ul. Gdańskiej 8 w Szczecinie (zachodniopomorskie) lub zadzwoń do jednego z doradców techniczno-handlowych.
 
Chętnie pomożemy we wszelkich sprawach związanych z kominkami. Więcej informacji znajduje się w zakładce kontakt.


logo

Krzysztof Walczak Kominki Wentylacje

ul. Gdańska 8
70-660 Szczecin
woj. zachodniopomorskie

Kontakt

tel. 502 044 237
biuro@rekuperacja.szczecin.pl
NIP 9551745976