O nas


Ponad 20 lat na rynku.

      Dostarczamy naszym klientom, optymalne rozwiązania z zakresu instalacji wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i grzewczych dla budowanych i już istniejących domów jednorodzinnych, oraz budynków usługowych.

Koncentrujemy się w pierwszej kolejności na instalacji systemów wentylacyjnych z odzyskiem ciepła (rekuperacja), klimatyzacji oraz ekologicznych systemach grzewczych(kominki). Wykonujemy także izolacje budynków bardzo szybką i tanią metodą wdmuchiwania celulozy.

Ponadto zakres naszej działalności obejmuje wymienniki gruntowe, moduły chłodzenia do rekuperacji, systemy kominowe(stawianie od podstaw kominów, frezowanie, naprawy), instalacje i montaż odkurzaczy centralnych, itp.

Kompleksowość oferty wynika z lat doświadczeń w branży budowlanej na rynku oraz zrozumieniu zależności między różnymi instalacjami w domu jednorodzinnym.

Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym, wiedzą oraz kadrą wykwalifikowanych pracowników.

Staramy się pomagać inwestorom jak najprzyjemniej przejść przez wszystkie etapy inwestycji. Tworzymy atmosferę szacunku i współpracy w oparciu o jasne zasady.

Wysoko cenimy sobie kulturę osobistą oraz profesjonalizm w relacjach z naszymi klientami i właśnie w takim duchu prowadzimy naszą działalność. 

Z powodzeniem zrealizowaliśmy wiele projektów na terenie województwa zachodniopomorskiego oraz zagranicą. A główna część dzialalności zbudowana jest na rekomendacjach i poleceniach klientów.

Dzięki długoletniej obecności na rynku, udało nam się osiągnąć stabilną pozycję, która zaowocowała udaną współpracą z wieloma znanymi w Europie firmami wentylacyjnymi i grzewczymi. Dystrybuujemy, montujemy i sprzedajemy produkty takich firm jak:

Zhender/StorkAir, Zehnder Basic, Brink Renovent, Dospel, Mitshubishi Electric, Spartherm, Arysto, MCZ, Kobok, Dovre, Bef, Kratki.pl, Beam Electrolux, Samsung, MDV, Daikin I wiele innych.

      Szeroki asortyment produktów i świadczonych usług, pozwala nam indywidualnie dostosowywać kompleksową ofertę do budżetu, oczekiwań i możliwości naszych klientów.

Siedziba firmy znajduje się w Szczecinie, przy ul. Gdańskiej 8. 

Zapraszamy do odwiedzin, kontaktu telefonicznego lub mailowego. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Więcej informacji jak do nas trafić i jak złożyć zapytanie ofertowe znajdziesz w zakładce kontakt.
kolaz zdjec

logo

Krzysztof Walczak Kominki Wentylacje

ul. Gdańska 8
70-660 Szczecin
woj. zachodniopomorskie

Kontakt

tel. 502 044 237
biuro@rekuperacja.szczecin.pl
NIP 9551745976