Rekuperacja

Kanały wentylacyjne

Do najczęściej używanych przez nas kanałów, z których wykonujemy wentylację mechaniczną z rekuperacją, należą przewody okrągłe o przekrojach 75 mm, powszechnie znane jako tuboflex oraz kanały ocynkowane stalowe płaskie o wysokości do 5 cm a różnych szerokościach. Ponadto wykonujemy magistrale wentylacyjne z rur stalowych okrągłych znanych jako spiro. Wszystkie te kanały zostały zaprojektowane dla potrzeb rynku instalacji wentylacyjnych.
               Korzystanie z takich rozwiązań pozwala najlepiej dopasować system wentylacyjny do potrzeb klienta, a przy tym zachować wszystkie parametry, które wentylacja musi spełniać.
Istotną sprawą jest zachowanie relacji ceny do jakości ale także, dobre przemyślenie w JAKI SPOSÓB poprowadzić kanały i w jakich miejscach, aby nie zajmowały zbyt dużo przestrzeni. Aby to zrobić, zanim cokolwiek narysujemy rozmawiamy z naszymi klientami aby dokładnie ocenić z jakiego rodzaju budynkiem mamy do czynienia i jakie potrzeby ma sam klient.
               Na rynku można znaleźć wiele gotowych projektów wentylacji, które z góry zakładają, że w domu będą np. konieczne sufity podwieszane, albo wymuszają bardzo dużą ilość dodatkowych zabudów z płyt GK. Można tego uniknąć. Doświadczenie nauczyło nas, że lepiej nie zakładać niczego z góry. Dlatego jeśli do nas trafisz, możesz być pewny, że zanim coś otrzymasz, dokładnie upewnimy się czego oczekujesz ale także powiemy Ci czego się możesz spodziewać. Takie podejście buduje zaufanie, a na tym nam zależy.

 

logo

Krzysztof Walczak Kominki Wentylacje

ul. Gdańska 8
70-660 Szczecin
woj. zachodniopomorskie

Kontakt

tel. 502 044 237
biuro@rekuperacja.szczecin.pl
NIP 9551745976