Izolacje / docieplenia

Docieplanie budynków i domów - izolacje celulozą (wdmuchiwana)

Dobra termoizolacja będzie niwelować straty ciepła pozwalając zaoszczędzić na ogrzewaniu, czy latem na klimatyzacji i jednocześnie cieszyć się dobrymi warunkami mieszkalnymi bez obaw o zdrowie. To właśnie dlatego izolacje celulozą wdmuchiwane maszynowo stały się domeną naszej firmy.

 

Z korzyścią dla zdrowia i portfela

Wdmuchiwanie izolacji z celulozy należy do najbardziej skutecznych metod docieplania budynków, które szczerze polecamy wszystkim naszym Klientom, także w przypadku ocieplania domów pasywnych i energooszczędnych. Dzięki zastosowaniu włókien celulozy izolacja wdmuchiwana jest rozwiązaniem przyjaznym dla ludzi i środowiska. Materiał ten jest biodegradowalny, nie zatrzymuje wilgoci, a specjalna metoda konserwacji uniemożliwia rozwój alergenów. Izolacje celulozą posiadają także właściwości trudnopalne, co znacząco zwiększa bezpieczeństwo mieszkańców.

 

Szybko i bardzo dokładnie

Tworzenie zdrowego mikroklimatu wewnątrz ocieplanych domów oraz doskonałe właściwości termiczne to jednak nie wszystkie zalety stosowanej przez nas metody. Docieplanie budynków metodą wdmuchiwania pozwala wypełnić każdą szczelinę bez pozostawiania luk i mostków termicznych. Ocieplenie domu trwa przy tym zdecydowanie krócej niż w przypadku np. wełny mineralnej, co pozwoli Państwu szybciej zakończyć remont, czy oddać nowy budynek.

Zachęcamy do wyboru sprawdzonej, cenionej przez inwestorów metody termoizolacji, która zadba o zdrowie i komfort Państwa i Waszych najbliższych. Docieplenia budynków, jak i pełne ocieplanie domów wykonujemy na terenie Szczecina i okolic.

logo

Krzysztof Walczak Kominki Wentylacje

ul. Gdańska 8
70-660 Szczecin
woj. zachodniopomorskie

Kontakt

tel. 502 044 237
biuro@rekuperacja.szczecin.pl
NIP 9551745976