O nas


Historia naszej firmy sięga 2002 r...
      Od tamtej pory dostarczamy naszym klientom, optymalne rozwiązania z zakresu instalacji wentylacyjnych i grzewczych dla budowanych i już istniejących domów jednorodzinnych. Dzielimy się swoją pasją, doświadczeniem i zaangażowaniem stawiając sobie za cel propagowanie wiedzy na temat energooszczędności i nowych technologii w budownictwie. Jako jedni z pierwszych, montowaliśmy profesjonalne systemy rekuperacji w województwie zachodniopomorskim.

Dlatego w naszej pracy skupiamy się w pierwszej kolejności na instalacji systemów wentylacyjnych z odzyskiem ciepła (rekuperacja) oraz ekologicznych systemach grzewczych(kominki, piecyki na pelet)

Ponadto zakres naszej działalności obejmuje wymienniki gruntowe, moduły chłodzenia do rekuperacji, systemy kominowe(stawianie od podstaw kominów, frezowanie, naprawy), instalacje i montaż odkurzaczy centralnych, itp. Naszym atutem jest między innymi kompleksowość oferty i rozumienie zależności między różnymi instalacjami w domu jednorodzinnym.

Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym, wiedzą oraz kadrą wykwalifikowanych pracowników. Razem staramy się pomagać inwestorom jak najprzyjemniej przejść przez wszystkie etapy inwestycji. Tworzymy atmosferę szacunku i współpracy w oparciu o jasne zasady.

Wysoko cenimy sobie kulturę osobistą oraz profesjonalizm w relacjach z naszymi klientami i właśnie w takim duchu prowadzimy naszą działalność. 
Z powodzeniem zrealizowaliśmy wiele projektów na terenie województwa zachodniopomorskiego oraz zagranicą.

Dzięki długoletniej obecności na rynku, udało nam się osiągnąć stabilną pozycję, która zaowocowała udaną współpracą z wieloma znanymi w Europie firmami wentylacyjnymi i grzewczymi. Dystrybuujemy, montujemy i sprzedajemy produkty takich firm jak:

Zhender/StorkAir, Brink Renovent, Dospel, Sonninger(Airberg Recover), Mitshubishi Electric, Spartherm, Arysto, MCZ, Kobok, Lechma, Dovre, Schmid, Bef, Kratki.pl, Beam Electrolux I wiele innych.

         Szeroki asortyment produktów i świadczonych usług, pozwala nam indywidualnie dostosowywać kompleksową ofertę do budżetu, oczekiwań i możliwości naszych klientów.

Siedziba firmy znajduje się w Szczecinie, przy ul. Gdańskiej 8, pierwsza brama w prawo za Salonem Chryslera.

Zapraszamy do odwiedzin, kontaktu telefonicznego lub mailowego. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

Więcej informacji jak do nas trafić w zakładce kontakt.
kolaz zdjec

logo

Krzysztof Walczak Kominki Wentylacje

ul. Gdańska 8
70-660 Szczecin
woj. zachodniopomorskie

Kontakt

tel. 502 044 237
biuro@rekuperacja.szczecin.pl
NIP 9551745976