• banerek-rekuperacja.jpg
 • docieplanie_celulozą_szczecin.jpg
 • klimatyzacja_szczecin3.jpg
 • kominki_szczecin.jpg

Nasza firma przygotowała ofertę dla osób poszukujących energooszczędnych rozwiązań do swoich domów. 

Od ponad 20 lat świadczymy usługi obejmujące instalacje wentylacyjne, klimatyzacyjne i grzewcze na terenie woj. zachodniopomorskiego, Szczecina i okolic. 

Zatem jeśli potrzebujesz rekuperacji, klimatyzacji, kominka, odkurzacza centralnego lub izolacji metodą wdmuchiwania skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Zapraszamy do składania próśb o oferty i wyceny poprzez zakładkę kontakt lub wstępna oferta.

Chętnie przygotujemy dla Ciebie wszystko czego potrzebujesz, byś mógł wstępnie oszacować koszty danej inwestycji i podjąć dalsze decyzje. Z uwagi na doświadczenie służymy radą oraz bogatą wiedzą w zakresie usług, które oferujemy i chętnie się tym dzielimy. Zapraszamy serdecznie osoby zainteresowany ofertą naszej firmy.

OZONATOR GL-2108

 

GL-2108 1

 

oczyszczania powietrza. Jego budowa i wbudowany wentylator powoduje, że urządzenie jest bardzo wydajne i jest w stanie obsłużyć pomieszczenia o powierzchni 80 m2

Ozonator do produkcji ozonu wykorzystuje efekt korony (corona discharge). Zastosowana technologia oparta na cylindrze ceramicznym zapewnia stałą wydajność ozonu i ciągłość pracy nawet do 8 godzin. Urządzenie posiada wbudowany wentylator zapewniający efektywne rozprowadzenie ozonu w pomieszczeniu. Dla Twojej wygody urządzenie posiada wbudowany timer z możliwością ustawienia czasu pracy (1, 2, 4, 8 godzin) oraz pilot zdalnego sterowania!

A TO WSZYSTKO W SUPER CENIE ? 489 zł


Główne funkcje:
FUNKCJA OCZYSZCZANIA POWIETRZA
Usuwa (!) nieprzyjemne zapachy i rozkłada szkodliwe związki chemiczne (stęchlizna, zapach tytoniu, dymu, zapachy zwierzęce itp.) a także bakterie i alergeny!!!

Wszystko to staje się możliwe, poprzez zastosowanie filtra zbudowanego aż z czterech warstw!

 

GL-2108 2

 

 1. FILTR PRZEDNI: do oddzielenia kłaczków i dużych cząstek kurzu.
 2. FILTR WYSOKO-EFEKTYWNY (HEPA): efekt oczyszczania powietrza zwykłych oczyszczaczy powietrza jest słaby, niektóre filtry nie radzą sobie z małymi cząstkami. Unikalny filtr wysoko-efektywny (HEPA) składa się z wielowarstwowego, gęstego, przeplatanego włókna szklanego i jest wstanie efektywnie filtrować cząsteczki, kłaczki, kurz i smog mniejsze niż 5 mikronów, i w tym samym czasie może on usuwać pyłki i cząsteczki powodujące alergię. Skuteczność oczyszczania z bakterii wynosi 99,9%
 3. FILTR Z AKTYWNYM WĘGLEM: usuwa cząsteczki o nieprzyjemny zapachu. Filtr ten jest obecnie jedynym filtrem będącym w stanie usuwać cząsteczki brzydkiego zapachu. W pomieszczeniach - szczególnie tych szczelnych, korzystających z klimatyzacji - powietrze nie może cyrkulować, a zapach dymu czy sadzy łatwo się rozprzestrzenia. Oczyszczacz powietrza skutecznie eliminuje zapach dymu. Posiada on cztery systemy precyzyjnego filtrowania by przefiltrować 99,9% cząsteczek, 93,6% nikotyny i 96% brzydkiego zapachu w powietrzu.
 4. FILTR ANTYBAKTERYJNY: dla efektywnej ochrony przed bakteriami


Wypróbuj i poczuj świeżość w swoim domu

GL-2108 4

 

FUNKCJA OZONATOR - o3
Ozon - jest postacią tlenu, który ma trzy atomy w cząsteczce, zamiast dwóch atomów tlenu. Taka budowa powoduje, że szybko się rozkłada, a powstały w wyniku rozpadu wolny atom tlenu szybko szuka możliwości utlenienia się. To powoduje, że ozon jest jednym z najsilniejszych środków odkażających i utleniaczy; zabija bakterie E.coli, Listeria, Salmonella, Giardia i Cryptosporidium skuteczniej niż konwencjonalne środki dezynfekcyjne (np. chlor).
W rzeczywistości, ozon zabija bakterię E.coli ponad 3000 razy szybciej niż chlor. Po wygenerowaniu, ozon dostaje się do każdej szczeliny (w dywany, zasłony, meble, tapicerkę itd.)
Gdy dodatkowy atom tlenu uwalnia się, następuje: dezynfekcja i utlenianie. Jako środek odkażający, atomy te szybko niszczą bakterie, pleśnie i nieprzyjemne zapachy

PRZYKŁADOWE ZASTOSOWANIE:

 • Odświeżanie pomieszczeń oraz przedmiotów codziennego użytku np. garderoby, szafy
 • Dokonywania sterylizacji układów klimatyzacji w samochodach osobowych (za pomocą ozonatora usuwa się nieprzyjemny zapach pochodzący od bakterii i grzybów zgromadzonych na parowniku układu klimatyzacji). Jeśli z Twojej klimatyzacji wydostają się nieprzyjemne zapachy, to wypróbuj urządzenie, które stosują również w profesjonalnych zakładach. Ozonowanie jest obecnie najczęściej stosowaną metodą odkażania klimatyzacji samochodowych - warto dodać, że jest to proces całkowicie bezinwazyjny. Ozon usuwa roztocza, likwiduje pleśń i grzyby z kanałów wentylacyjnych a także nieprzyjemne zapachy tkwiące w tapicerce.

Sposób sterylizacji klimatyzacji:
Ozonator należy podłączyć do zasilania 220V. Urządzenie stawiamy wewnątrz pojazdu. Urządzenie posiada wbudowany wentylator więc skutecznie rozproszy ozon po całym samochodzie!!!Podczas ozonowania - obieg powietrza w układzie klimatyzacji powinien być włączony na najniższym biegu (obieg wewnętrzny). Zabieg przeprowadzamy w dwóch cyklach po 30 minut. Pomiędzy cyklami należy zrobić 15 minutową przerwę i przewietrzyć samochód! UWAGA! - podczas ozonowania w samochodzie nie mogą przebywać ludzie ani zwierzęta!

 

2186 5

 

? Dezynfekcji klimatyzatorów stacjonarnych


W zestawie otrzymasz:

 • Generator ozonu z wbudowanym wentylatorem
 • Czterowarstwowy filtr powietrza
 • Pilot + bateria
 • Instrukcja w języku polskim
 • gwarancja - 12 miesięcy

GL-2108 3

 

Napięcie znamionowe

220-240V / 50-60Hz

Moc znamionowa
Przepływ powietrza (m3/mm)

37W,  42W,  50W
2,2;     2,6;     3,2

Wydajność ozonu

500 mg/h

Programator czasu pracy

1h, 2h, 4h, 8h

Wymiary

420x310x121 mm

Waga

3,34 kg

2186 1

2186 1

2186 1

2186 1

 

Kontakt
e-mail - Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
telefon komórkowy - 602-71-89-61

Wysyłka ? koszt:
przesyłka kurierska 25 zł

Płatności
Nr konta 63 1030 0019 0109 8518 0138 6964

logo

Krzysztof Walczak Kominki Wentylacje

ul. Gdańska 8
70-660 Szczecin
woj. zachodniopomorskie

Kontakt

tel. 502 044 237
biuro@rekuperacja.szczecin.pl
NIP 9551745976