Brink Renovent HR 400 Excellent

Brink może poszczycić się ogromnym doświadczeniem w dziedzinie rekuperacji.

Od 14 lat zajmuje się produkcją rekuperatorów RENOVENT.

 

Zasadniczym przeznaczeniem central wentylacyjnych z rekuperacją jest mechaniczne wymuszanie obiegu powietrza podczas wentylacji różnego rodzaju pomieszczeń, oraz odzysk ciepła z powietrza wyciąganego i wykorzystywanie go do ogrzania powietrza nawiewanego. Powietrze nawiewane i odprowadzane z pomieszczenia jest filtrowane.

 

Urządzenie Renovent HR to najnowocześniejsze urządzenie tego typu na rynku.

Cechuje się prostot ą budowy i zapewnia niespotykane  parametry użytkowe i bezawaryjność przy zachowaniu niespotykanej dotąd estetyki wykonania.

 

Dzięki zastosowaniu wentylatorów na prąd stały w technologii CONSTANT FLOW urządzenie zapewnia ponad 40% oszczędność energii elektrycznej w stosunku do tradycyjnych wentylatorów.   Dzięki wyrafinowanej technologii moc wentylatorów modulowana jest przez urządzenie tak, ż e zapewnia stały przepływ powietrza na zadanym poziomie niezależnie od stanu filtrów, instalacji czy warunków atmosferycznych. To rozwiązanie pozwala na utrzymanie odpowiedniej wentylacji nawet tam gdzie konkurencyjne urządzenia nie mają szans.

 

W rekuperatorze zastosowano krzyżowo-przeciwprądowy wymiennik ciepła o uśrednionej sprawności 90%, w określonych warunkach sięgającej nawet 95%. Zastosowane materiały przy produkcji wymienników zapewniają nie tylko doskonałe parametry urządzenia jak również jego niezawodność i 100% wtórną przetwarzalność. Wszystko z myślą o środowisku naturalnym.

 

brink tabela

 

 

2693475 1211128504 d

 ster1.jpg

logo

Krzysztof Walczak Kominki Wentylacje

ul. Gdańska 8
70-660 Szczecin
woj. zachodniopomorskie

Kontakt

tel. 502 044 237
biuro@rekuperacja.szczecin.pl
NIP 9551745976